Agenda

april 2019
wo
03
Start tennislessen
vanaf 15:00 uur

Iedere woensdag tot en met 11 september 2019, met uitzondering van de schoolvakantieweken.

za
06
Competitie, gemengd en heren dubbel
zo
07
Bakkerij Schiffart Openingstoernooi
t/m 04-04-2019

Open toernooi voor leden en enthousiastelingen. Opgeven kan via info@tennisclubwitmarsum.nl of via de lijst in de kantine

Kantine: Feikje en Roos

ma
08
Instuif (Ylva indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Truus B.

di
09
Competitie damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
11
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
13
Competitie, gemengd en heren dubbel
ma
15
Instuif (Sjoerd indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Ineke

di
16
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
18
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
20
Competitie, gemengd en herendubbel
di
23
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
25
Competitie
vanaf 19:00 uur
ma
29
Instuif, met jeugd (Pieter indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Wilma

mei 2019
za
04
Instuif, met jeugd (Rudi indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Jelma

za
04
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
ma
06
Instuif (Jan-Willem indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Aagje

di
07
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
09
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
11
Competitie, gemengd en herendubbel
ma
13
Instuif (Gosse indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Yt

di
14
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
16
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
18
Competitie, gemengd en herendubbel
ma
20
Instuif (Henk indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Hillie

di
21
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
23
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
25
Competitie, gemengd en herendubbel
do
30
Competitie, reserveavond
vanaf 19:00 uur
juni 2019
za
01
Competitie, gemengd en herendubbel
ma
03
Instuif (Sjors indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Suzanne

di
04
Competitie, reserveavond
vanaf 19:00 uur
do
06
Competitie
vanaf 19:00 uur
di
11
Workshop Ballenkanon verzorgd door Michel
vanaf 19:00 uur
zo
16
Waterlander Zomertoernooi
t/m 12-06-2019

Inschrijven kan via info@tennisclubwitmarsum.nl of via de lijst in de kantine

ma
17
Instuif (Tjitske indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Wietske B.

ma
24
Instuif, met jeugd (Doeko indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Sita

juli 2019
ma
01
Instuif (Wietske indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Fenneke

vr
05
Jeugdmentortoernooi
vanaf 18:30 uur

Toernooi voor jeugd met tennismaatje – en dat kan iedereen zijn, vader, moeder, de buurman, met wie je maar leuk kunt spelen!

Opgeven kan via info@tennisclubwitmarsum.nl of via de lijst in de kantine.

ma
08
Instuif (Jacqueline indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Floor

ma
15
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
za
20
Eerste Campingtoernooi

Meer informatie volgt zo snel mogelijk

ma
22
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
ma
29
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
augustus 2019
zo
04
Instuif (Willemien indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine; Siebe

ma
05
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
ma
12
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
za
17
Tweede Campingtoernooi

Meer informatie volgt zo snel mogelijk

ma
26
Zomeravondinstuif (Aimeé)
vanaf 19:00 uur
september 2019
ma
02
Instuif (Steven indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Karen

wo
04
Competitie
vanaf 19:00 uur
ma
09
Instuif (Sietse indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine; Marielle

di
10
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
12
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
14
Competitie, gemengd dubbel
zo
15
Finaledag Clubkampioenschap óf Seniorentoernooi

Kantine: Jerry en Yvonne

ma
16
Instuif (Foke indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Harry

di
17
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
za
21
Competitie, gemengd dubbel
ma
23
Instuif (Eva indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Carla

di
24
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
26
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
28
Competitie, gemengd dubbel
ma
30
Instuif, met jeugd (Tseard indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Henny

oktober 2019
di
01
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
03
Competitie
vanaf 19:00 uur
vr
04
Instuif (Anneke indelen)
vanaf 19:00 uur
za
05
Competitie, gemengd dubbel
zo
06
Maatschap De Vries Slottoernooi

Kantine; Peter v H en Aukje

Meer informatie volgt later

di
08
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
do
10
Competitie
vanaf 19:00 uur
za
12
Competitie, gemengd dubbel
ma
14
Instuif (Sjoerd indelen)
vanaf 19:00 uur

Kantine: Sjoukje

di
15
Competitie, damesdubbel
vanaf 19:00 uur
november 2019
do
07
Bobotoernooi
vanaf 19:00 uur

Meer informatie volgt later